Hyet Solar gaat samenwerken met Groendus
Hyet Solar gaat samenwerken met Groendus. De bedrijven richten zich op projecten met oprolbare zonnefolie op bedrijfsdaken.
Corné Houtman volgde de Scope 12-training en behaalde daarna met Houtman Inspectie het Scios Scope 12 keuringscertificaat. Hij voert in het hele land Scope 12-inspecties uit voor verschillende klanten. Welke fouten komt hij daar zoal bij tegen en hoe kunnen ze voorkomen of opgelost worden?
Hyet Solar gaat samenwerken met Groendus. De bedrijven richten zich op projecten met oprolbare zonnefolie op bedrijfsdaken.
Er komt de komende 20 jaar steeds meer pv-afval vrij. Om de recycling en verwerking daarvan te kunnen financieren neemt Stichting OPEN maatregelen. Zo lanceert de stichting op 1 juli 2023 een waarborgfonds. Hierover werd overeenstemming bereikt met producenten en importeurs van pv-panelen.
Veel bedrijven in duurzame energie vinden het moeilijk de sterk gestegen vraag naar zonnepanelen, warmtepompen en isolatie bij te benen. Dat maakt brancheorganisatie NVDE op uit een enquête onder leden.
Zonnepanelen worden steeds groter en zwaarder. Het maximale tilgewicht van 23 kg vanuit het Arbo-besluit wordt steeds vaker overschreden. Hierdoor wordt het voor installateurs steeds lastiger om de zonnepanelen de daken op te krijgen. En dat terwijl grotere zonnepanelen per vierkante meter niet meer vermogen leveren. Goede communicatie over het vermogen van zonnepanelen zou daarom eerlijker zijn.