Heijmans neemt mobiel laadplein voor elektrisch bouwmaterieel in...
Bouwbedrijf Heijmans neemt een mobiel laadplein in gebruik dat is ontwikkeld voor elektrisch bouwmaterieel.
Het Belgische cleantechbedrijf Smappee breidt zijn reeks slimme laadpalen uit met de Smappee EV One. De nieuwe laadpaal is voorzien van artificiële Intelligentie waarmee je volgens het bedrijf tot de helft goedkoper en duurzaam laadt met zonne-energie en de laagste energietarieven.
Bouwbedrijf Heijmans neemt een mobiel laadplein in gebruik dat is ontwikkeld voor elektrisch bouwmaterieel.
Op Industriepark Kleefse Waard in Arnhem ontwikkelen Hedgehog Applications en Green Caravan een duurzaam laadplein. Maarten Klein Geltink, CEO van Hedgehog Applications, geeft toelichting.
ISSO vernieuwde het Kleintje Elektrische Laadinfrastructuur. De herziene uitgave focust zich op laadpalen en laadpleinen bij woningen en gebouwen en zou veel praktischer zijn dan de vorige editie.
In Geldermalsen is een 5 MW laadplein voor zwaar bouwmaterieel gerealiseerd. Anne Koudstaal, innovatiemanager en betrokken bij WattHub geeft toelichting over de aanleiding, de bijzonderheden van het laadplein en toekomstig bijkomend onderzoek.