De Groot Installatiegroep neemt meerderheidsbelang in Schoonderbeek...
Voor een betere landelijke dekking en om meer expertises in huis te hebben, neemt De Groot Installatiegroep een meerderheidsbelang in Schoonderbeek Installatiegroep.
Wecycle zamelde vorig jaar 48% meer armaturen in dan in 2010. De inzameling van energiezuinige lampen steeg met 4%. In totaal leverde de consument meer dan 11 miljoen spaarlampen en tl-buizen in. De ingezamelde producten werden door Wecycle gerecycled.
Voor een betere landelijke dekking en om meer expertises in huis te hebben, neemt De Groot Installatiegroep een meerderheidsbelang in Schoonderbeek Installatiegroep.
Vanaf 1 januari 2026 is het verboden om nieuwe SF6-houdende middenspanningsapparatuur in gebruik te nemen. Veel bedrijven denken nog voldoende de tijd te hebben, merkt Lien Hespel, vice president Power Systems België & Nederland bij Schneider Electric. Volgens haar is nu anticiperen noodzakelijk.
Door minder rigide om te gaan met de belasting van hoogspanningsleidingen, ziet TenneT mogelijkheden om tot 30 procent meer leidingcapaciteit te creëren dan waarvoor de leiding aanvankelijk is ontworpen.
Er zijn veel fusies en overnames in de installatiebranche. Maar wat maakt een installatiebedrijf waardevol voor overname?