Diefstal DC-bekabeling voorkomen
Conduct Technical Solutions introduceert PValarm. Dit product zou de diefstal van DC-bekabeling moeten voorkomen.
Bliksembeveiliging is bij pv-installaties op woningen een forse investering. Een inductielus voorkomen is misschien wel de belangrijkste oplossing.
Conduct Technical Solutions introduceert PValarm. Dit product zou de diefstal van DC-bekabeling moeten voorkomen.
De systeemoplossing iSolarCloud van Sungrow voldoet nu aan alle vereisten van de industiële beveiligingsnorm IEC 62443-4-1. Sungrow, leverancier van omvormeroplossingen voor hernieuwbare energie, versterkt zo zijn cyberbeveiliging.
Brancheorganisatie Holland Solar gaat met groothandels praten om extra stekkers bij zonnepanelen te leveren. Op die manier moet het aantal dakbranden door niet goed passende connectoren een halt toe worden geroepen.
Het ministerie van Economische Zaken bekijkt of het nodig is de ict-beveiliging van zonnepanelen te verbeteren. Dit naar aanleiding van een onderzoek van Willem Westerhof van ITsec.